גיוסי הון

נדב רבן

מנכ"ל רוסאריו חיתום

רוסאריו קפיטל היא מהגופים המובילים בתחום החיתום וגיוסי ההון בישראל. ב-15 שנות הפעילות שלנו היינו שותפים להנפקות בהיקף כולל של מעל 100 מיליארד ש"ח, ואנו מדורגים בקביעות בין החתמים המובילים בישראל. הצוות המנוסה שלנו ילווה את תהליך גיוס ההון של החברה שלך בכל שלב בדרך, במקצועיות ובשותפות מלאה

צור קשר קרא עוד...

המומחיות שלנו

חיתום, ייעוץ וליווי הנפקות

רוסאריו הינה אחת החברות המובילות בקביעות את תחום גיוסי ההון וההנפקות בישראל. אנו מיישמים את הידע הנרחב והרב-תחומי שלנו כדי לנהל גיוסי הון לגופים הגדולים בישראל במגוון אמצעים, מהנפקות ציבוריות ועד מכשירים פיננסיים.

קרא עוד...

הנפקות ציבוריות ופרטיות

מרכז הכובד של הפעילות שלנו הוא גיוסי הון לחברות. התהליך כולל אנליזה, ייעוץ לגבי מבנה, עיתוי ותמחור הנפקה, הכנת מצגת חברה, הפצת מסמכי ההנפקה, עבודה מול רואי חשבון ועורכי דין, ריכוז ההנפקה, הוצאת מכתבי הקיבול, פיקוח על הסליקה והשלמת ההנפקה.

קרא עוד...

הפצת ניירות ערך (ברוקראז')

מסחר והפצה של ניירות ערך, תוך שימוש במקורותינו העצמאיים (נוסטרו) המאפשר ללקוחותינו להגיע לתוצאות מיטביות.

קרא עוד...

ניירות ערך מסחריים

רוסאריו קפיטל היא הגורם המוביל בישראל בתחום ההפצה והתפעול של ניירות ערך מסחריים, באמצעות מחלקה ייעודית שבראשה עומדת אורית זריהן, בעלת ניסיון עשיר של כ-18 שנה בתחום.

קרא עוד...

ייעוץ וליווי בתהליך הדירוג

ספקטרום של שירותים המאפשרים למצות את פוטנציאל הגיוס של החברה שלך: אופטימיזציה של מבנה ההון, דירוג אשראי, ניהול סיכונים פיננסים, תכניות עסקיות, רגולציה, ניתוחים כלכליים וגיבוש מודלים תומכי החלטה. המחלקה מנוהלת ע"י משה מאיו, רו"ח בעל נסיון עשיר במימון וכלי דירוג.

קרא עוד...

התמחות במדעי החיים

רוסאריו קפיטל היא המובילה בישראל בגיוסים לחברות מדעי החיים. פעילות זו מנוהלת על ידי ד"ר זאב ז"ק, קרדיולוג בעל 20 שנות ניסיון בליווי וייעוץ למשקיעים פרטיים ומוסדיים בהשקעות בחברות מדעי החיים.

קרא עוד...
כל עסקאות רוסאריו
 • מזרחי טפחות
  דצמבר 2021
  ₪1.8B
 • דצמבר 2021
  ₪30M
 • דצמבר 2021
  ₪339M
 • ינואר 2022
  ₪60M
 • מזרחי טפחות
  אפריל 2022
  ₪2.4B
 • מאי 2022
  ₪100M
 • יוני 2022
  ₪504M
 • יולי 2022
  ₪93M

LET’S GET TO WORK

צור קשר